Regulamin

W trosce o udany wypoczynek państwa oraz innych gości prosimy o zapoznanie się z zasadami panującymi w Agroturystyce „Pod Miotełką”

 

 1. Meldunku dokonujemy niezwłocznie po przybyciu.

 2. Należność za pobyt jest pobierana w dniu przyjazdu. W przypadku wcześniejszego wyjazdu z przyczyn od nas niezależnych należność za cały pobyt ustalona wcześniej nie ulega zmianie.

 3. Doba zaczyna się o 14:00 w dniu przyjazdu i kończy się w dniu wyjazdu o 12:00 .

 4. W momencie przekazania klucza do pokoju stajecie się Państwo gospodarzami tego miejsca. Prosimy swoim zachowaniem nie zakłócać wypoczynku innych gości.

 5. Goście ponoszą odpowiedzialność materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia wyposażenia i urządzeń technicznych obiektu powstałych z ich winy.

 6. Za bezpieczeństwo dzieci odpowiadają ich opiekunowie.

 7. Na terenie gospodarstwa obowiązuje cisza nocna w godz. 22:00 – 6:00 za wyjątkiem imprez okolicznościowych ustalonych wcześniej z gospodarzami.

 8. Sprzątanie pokoi zajętych przez Gości ustalane jest indywidualnie z gospodarzami w dniu przyjazdu (dotyczy pobytu dłuższego niż 3 dni).

 9. W całym domu obowiązuje zakaz palenia tytoniu oraz kategoryczny zakaz używania urządzeń grzewczych: kuchenek, grzałek, farelek itp.

 10. Gospodarz nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione w pokoju przedmioty wartościowe i pieniądze (można oddać w depozyt).

 11. Gość nie może bez zgody gospodarzy przyjmować na nocleg w agroturystyce dodatkowych osób traktując ich jako swoich gości. Osoby odwiedzające Gości zobowiązane są opuścić gospodarstwo do godz. 22:00.

 12. Osobom pod wpływem alkoholu lub środków odurzających, zachowujących się agresywnie, gospodarze maja prawo wymówić pokój w trybie natychmiastowym bez zwrotu wcześniej dokonanej opłaty.

 13. Goście z czworonożnymi przyjaciółmi ponoszą całkowitą odpowiedzialność za swoich pupili i sprzątają po nich w obrębie posesji.

Za obecność pupila obowiązuje dopłata jednorazowa w wysokości 50 zł.

Gospodarstwo posiada do wypożyczenia rowery, odpłatność: dzień – 10 zł, godzina – 2 zł.

Odpłatność za zgubiony klucz – 50 zł.

Ze wszystkimi problemami i zapytaniami prosimy kierować się bezpośrednio do nas.

Życzymy miłego pobytu

Gospodarze: Aleksandra i Adam Cieślak